Sprawdź funkcjonalność swojej strony internetowej

W dzisiejszych czasach niemalże każda osoba zajmująca się świadczeniem usług, w dowolnej branży, posiada swoją stronę internetową. Nic w tym zaskakującego, przecież potencjalni klienci właśnie drogą wirtualną poszukują potencjalnych usługodawców. Jednak aby nasza witryna była ciekawa dla odbiorcy powinniśmy zadbać o jej walory estetyczne oraz techniczne.

Strona od nowa

Jeżeli posiadamy amatorską wersję strony stworzoną w prostym języku HTML powinniśmy zastanowić się nad zmianą. Obecnie wielu profesjonalistów proponując webmastering czy AB testing

Autor zdjęcia: MorseInteractive

Jeżeli posiadamy amatorską wersję strony stworzoną w prostym języku HTML powinniśmy zastanowić się nad zmianą. Obecnie wielu profesjonalistów proponując webmastering czy AB testing. Jeżeli nie posiadamy doświadczenia w branży informatycznej lepiej zainwestować kilkaset złotych w profesjonalną witrynę. Najlepiej zgłosić się od razu do agencji interaktywnej, która zatrudnia szereg specjalistów, którzy będą nam pomocni, podstawą będą następujące czynności:

  • projekt szaty graficznej;
  • kodowanie strony;
  • pozycjonowanie;
  • test A/B.

Jeżeli chcemy odnieść sukces nie powinniśmy pomijać żadnego z powyższych elementów. Dzięki nim nasza strona nie tylko będzie funkcjonalna i estetyczna, ale przede wszystkim widoczna w sieci. Agencja interaktywna po zakończeniu zlecenia nadal okresowo będzie sprawdzać jej wydajność.

Porównanie wersji strony

Ostatnia z zalecanych czynności, czyli AB testing, jest kluczowa w momencie, kiedy zamieniamy starą wersję witryny na nowszą. Jest to metoda badawcza, która określa jakie pozytywne i negatywne czynniki charakteryzują każdą z wersji. Dzięki temu można na bieżąco nanosić poprawki i otrzymać jak najbardziej pożądane rezultaty. Możemy zatrudnić osobną osobę do wykonania tej czynności na naszej stronie, wielu specjalistów z branży informatycznych zajmuje się tym zagadnieniem. Test A/B to najlepszy sposób na określenie finalnej architektury informacji, pomaga także w ewentualnej korekcji szaty graficznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *